Britanski prestolonaslednik Charles in njegova žena Camilla sta v okviru svoje jesenske turneje po Bližnjem vzhodu obiskala tudi Egipt. Fotografije s kraljevim parom ob svetovnih znamenitostih so navdušile številne oboževalce.

Kraljevi par sta sprejela egiptovski predsednik Abdel Fatah al Sisi in prva dama Entisar Amer, nato pa sta si ogledala zgodovinske znamenitosti, med drugim mošejo Al Azhar, znamenite piramide v Gizi in veliko sfingo v Gizi.
73-letni valižanski princ in leto starejša vojvodinja Cornwallska sta bila zelo elegantna in hkrati sproščena. Camilla, ki se sicer oblači precej konvencionalno, je kar nekoliko presenetila z izbiro čudovite tunike znamke Anna Valentine, ki jo je kombinirala z udobnimi hlačami in belo ruto.
